Akce

UNIKÁTNÍ STAROSLOVANSKÁ HORMONÁLNÍ JÓGA PRO ŽENY:  SLOVANSKÁ SESTAVA MYSTICKÝCH POZIC


27 HVĚZDNÝCH KLÍČŮ STAROSLOVANSKÉ TAJNÉ TRADICE

Stejně, jako na dálném východě téměř nevyhnutelně narazíte na tradici jógových a jim podobných praktik, jen na původních staroslovanských teritoriích se setkáte s tajnými cvičeními dávných Slovanů. Ač se při povrchním pohledu mohou zdát jednodušší a méně náročné, mají velice hluboký a mnohostranný účinek, často hlubší a účinnější, než jiné metody.

U Slovanů byl pro ženy - a ženami - vyvinut osobitý systém cviků, které nejsou vhodné pro muže právě proto, že krom jiných pozitivních účinků zesilují ženské aspekty, dokonce působí na hormonální úrovni i na úrovni kladné korekce ženské DNA, uvolňují pánev, ovlivňují pozitivně ženské lůno, fungování ženských orgánů a lymfatický systém.

Slovanská „gymnastika“ pro ženy, je prastarý systém jednoduchých pohybů, které byly po celé generace předávány z matky na dceru. V současnosti se tato tradice obnovuje. Existuje několik škol slovanského ženského cvičení, jádro však zůstává stejné.


Tento praslovanský cvičební systém sestává celkem z 27 dynamických pozic, rozdělených po devíti do třech cyklů, neboť jsou mystickým způsobem přizpůsobena třem slovanským mýtickým světům zvaným Jav, Prav a Nav. Každá z pozic představuje určitý rys, ctnost nebo aspekt života a má svůj vlastní symbol, rovněž však afirmaci atd.

Pravidelné cvičení Hvězdných klíčů může ženu dosti zásadně změnit po všech stránkách, neboť má nesmírnou transformační sílu.  Zaměřuje se na typicky ženské části těla, tudíž na prsa, boky, břicho, stehna, avšak také na thymus, štítnou žlázu, lymfatické uzliny. Je vhodné též pro těhotné a menstruující ženy, jelikož zmírňuje menstruační bolesti a dokonce pomáhá u různých ženských onemocnění. Cvičení rovněž omlazuje a má celkově kladný vliv na naši pohodu prostřednictvím regulace ženské energie.

Termíny tří víkendových setkání:

*    podzim 2020 - bude upřesněno

Místo konání: bude upřesněno

Cena: bude upřesněna

Lektorka: Judita Katona Peschlová, průvodkyně a lektorka ženských kruhů a mystických cest za místy spojené s Bohyněmi a Maří Magdalenou a  na jiná silová místa


Kontakt a přihlášky: Marcela Hovorková  - email:  zdravohled@seznam.cz telefon: 605 884 294


Víc zde: https://www.angelcity.cz/products/fontana-mladi-pro-zeny-staroslovanska-sestava-mystickych-pozic/


Přeskočit na obsah

  • Úvod
  • Omega 3
  • E-SHOP
  • Akce
  • Kontakt
  • pro inspiraci